Egyesek szerint még korai, de mi már javában készülünk a karácsonyra. Na persze nem a bejglit sütjük idejekorán, de néhány karácsonyi dísz már van a tarsolyunkban. Egyszerű, de nagyszerű kis szetteket hoztunk össze. Reméljük, nektek is tetszik:
| Díszek dekorgumiból és filcből |
| Karácsonyi mintás csizmák polár felső résszel |
| Filc díszek antiallergén töltőanyaggal |
| Filc díszek |
Hamarosan újabbakkal is jelentkezünk...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése